Nowoczesny i praktyczny SUV BAIC BEIJING 3 dostępny na rynku polskim. Wyróżnikiem tego atrakcyjnego miejskiego SUV-a są między innymi wysoki poziom wyposażenia, praktyczność oraz atrakcyjna cena – 78 900 złotych. Już w momencie debiutu klienci mogą liczyć na profesjonalną sieć sprzedaży i serwisu marki BAIC, która składa się z dwunastu punktów na terenie całej Polski i będzie dynamicznie wzrastać.

BAIC – marka własna jednego z największych chińskich koncernów samochodowych BAIC Group – debiutuje na rynku polskim. Samochody BAIC cieszą się rosnącą popularnością wśród europejskich Klientów, zdobywając uznanie m.in. w Niemczech. Modele marki BAIC od lat darzone są zaufaniem w krajach Ameryki Południowej i Środkowej, Afryki oraz wielu krajach azjatyckich, zjednując użytkowników

wszechstronnością, stylem oraz znakomitym stosunkiem jakości do ceny (value for money). Najpopularniejszym modelem marki własnej BAIC oferowanym globalnie jest debiutujący na polskim rynku BAIC BEIJING 3.

Przejrzysta oferta i łatwość wyboru

Jedna wersja – kompletne wyposażenie – to cechy wyróżniające model BAIC BEIJING 3. Specjaliści firmy BAIC, znając rosnące wymagania polskich Klientów, dobrali jedną, dobrze wyposażoną wersję, która jest oferowana w jednej atrakcyjnej cenie 78 900 złotych. Po prostu wybierasz kolor i gotowe!

Kompaktowy z zewnątrz, przestronny w środku

BEIJING 3, dzięki długości nadwozia 432,5 cm oraz ponadprzeciętnej wysokości 164 cm, może zainteresować zarówno kierowców poszukujących praktycznego miejskiego SUV-a segmentu B, jak również kompaktowego, rodzinnego SUV-a segmentu C.

Nowoczesna sylwetka i nieprzeciętna funkcjonalność czynią z tego nietuzinkowego SUV-a doskonałego partnera na co dzień. Zgrabne i nowoczesne nadwozie, imponujący 18-centrymetrowy prześwit umożliwi bezpieczny i bezstresowy przejazd nawet po drogach dalekich od doskonałości. Czarne tworzywo na progach i nadkolach nadaje nadwoziu atrakcyjności oraz czyni je optycznie lżejszym, ale przede wszystkim chroni je przed ewentualnymi otarciami. Dużym atutem wysokiego nadwozia modelu Beijing 3 jest łatwość wsiadania i wysiadania z samochodu. Zależnie od wysokości ustawienia fotela, odległość między siedziskiem a podsufitką kierowcy wynosi od 95,8 cm do 102,6 cm. Szerokość wnętrza sięga 146,2 cm w pierwszym rzędzie foteli oraz 145,9 cm dla pasażerów tylnej kanapy. To bardzo dobre parametry w segmencie miejskich SUV-ów. Z pewnością docenimy też wysoką pozycję za kierownicą i doskonałą widoczność ułatwiającą obserwację drogi. Te rozwiązania zwiększają uniwersalność pojazdu, pozwalając kierowcom z pewnością mierzyć się z wyzwaniami miejskiej dżungli.

Atrakcyjne wyposażenie

Przyjemny dla oka kształt deski rozdzielczej, ciekawy dobór tworzyw, o różnej fakturze, to dopiero początek atrybutów wnętrza modelu BAIC BEIJING 3. W każdym miejskim SUV-ie BEIJING 3 mamy w wyposażeniu elektrycznie otwierane okno dachowe i materiałowo-skórzaną tapicerkę, które to do niedawna były przywilejem głównie samochodów wyższych segmentów. W nowoczesnym SUV-ie BAIC BEIJING 3 możemy się nimi cieszyć bez dodatkowych dopłat. Podobnie w każdym egzemplarzu modelu BEIJING 3 możemy korzystać z 8-calowego dotykowego ekranu multimedialnego, poprzez który sterujemy systemem info-rozrywki oraz ustawieniami samochodu. Tuż pod ekranem nie zabrakło wygodnych w użyciu, intuicyjnie rozmieszczonych przycisków i przełączników, które usprawniają m.in. obsługę klimatyzacji. Po wrzuceniu biegu wstecznego na ekranie wyświetli nam się czytelny obraz z kamery cofania

wyposażonej wyświetlającej dynamiczne linie pomocnicze. O komfort podróży zadba m.in. półautomatyczna klimatyzacja.

BEIJING 3 jest jednym z niewielu modeli w swoim przedziale cenowym, w których mamy do dyspozycji szeroki wyściełany miękkim tworzywem podłokietnik, pod którym kryje się obszerny schowek.

Dodatkowe centymetry przestrzeni dla pasażerów oddaje zastosowanie elektrycznego hamulca postojowego w postaci gustownego przełącznika. Zajmuje on znacząco mniej miejsca niż często spotykane w niedrogich samochodach klasyczne dźwignie hamulca ręcznego.

Docenimy wygodne siedzenia, fotel kierowcy z regulacją wysokości oraz ergonomiczną i dobrze leżącą w dłoniach kierownicę. Boczne drzwi tylne otwierają się prawie pod katem 90 stopni, co ma niebagatelne znaczenie, jeśli na tylnej kanapie postanowimy zamontować dziecięcy fotelik. W ustawnym bagażniku o pojemności 390 litrów bez problemów zmieścimy przedmioty o szerokości 107 cm. Po łatwym złożeniu oparć kanapy długość bagażnika powiększy się z 70 cm do 152 cm. Nie zabrakło również miejsca na dojazdowe koło zapasowe, które może się okazać bezcenne w sytuacji awaryjnej.

Mocny silnik

BAIC BEIJING 3 cieszy osiągami. Wysoka dynamika połączona z niewielkim zużyciem paliwa to cechy charakterystyczne dla turboładowanego, 4-cylindrowego silnika 1.5T o mocy 150 KM. Na biegu jałowym jednostka ta jest praktycznie niesłyszalna. Charakteryzuje się on równomiernym przyrostem mocy, dobrą elastycznością i dynamiką już od niskich obrotów. Maksymalny moment obrotowy 210 mamy do dyspozycji już od 2 tys. obr./min. Po każdym naciśnięciu gazu samochód zaczyna przyśpieszać z dużą lekkością. Co więcej, prowadzenie drążka w 6-biegowej skrzyni mechanicznej jest precyzyjne i przyjemne. Dodatkowy szósty bieg pozwala obniżyć zużycie paliwa podczas dłuższej podróży z większymi prędkościami. BEIJING 3 cieszy niskimi kosztami eksploatacji. Średnie zużycie paliwa to zaledwie 6,4 l/100 km.

Liczy się bezpieczeństwo

Nad Twoim bezpieczeństwem w czasie jazdy czuwają systemy wsparcia. Dzięki nim możesz poczuć się pewnie w każdym momencie. Jazda po zmroku nadal będzie przyjemnością, dzięki seryjnie montowanym reflektorom z 205 diodami LED. Ta nowoczesna technologia zdecydowanie poprawia widoczność drogi, wydajnie podnosząc poziom bezpieczeństwa. Oświetlenie LED zużywa ok. 80% mniej energii niż tradycyjne lampy halogenowe, a do tego jest znacznie trwalsze.

Przy miejskich manewrach nieoceniona będzie kamera cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi, której czytelny obraz wyświetla się na ekranie centralnym samochodu. Dzięki niej, przy wsparciu seryjnych tylnych czujników cofania, kierowca ma pełną kontrolę i wiedzę nad tym jak porusza się samochód.

Szczególnie przydatnym rozwiązaniem przy ruszaniu pod górę okaże się asystent podjazdu HHC. W momencie, gdy postanowimy ruszyć na podjeździe układ blokuje na kilka sekund hamulce. W tym czasie kierowca może swobodnie wcisnąć sprzęgło, wybrać pierwszy bieg i ruszyć bez obawy, że samochód stoczy się z podjazdu.

Pod kompleksową opieką – gwarancja i serwis BAIC

Wszystkie samochody BAIC są objęte pięcioletnią gwarancją z limitem przebiegu 100 tysięcy kilometrów. Równolegle samochody BAIC objęte są pięcioletnią gwarancją na powłokę lakierniczą oraz 10-letnią na perforację nadwozia.

W momencie debiutu marki BAIC Klienci mogą liczyć na wsparcie i profesjonalne doradztwo w sieci dziesięciu salonów dilerskich oraz punktów serwisowych na terenie całej Polski. Do 2025 roku ich liczba wzrośnie trzyipółkrotnie, do 35 punktów dilerskich i serwisowych w całej Polsce.