Przejdź do treści Przejdź do stopki
mini-track-day-jcw-22

Witaj w świecie Moto Okiem!

Moto Okiem to portal motoryzacyjny, tworzony przez ludzi związanych z motoryzacją od urodzenia, zamiłowanych do niej w każdym calu. Nie ma tygodnia bez motoryzacji w naszym życiu. Zgłębiamy informacje, rozwiązania techniczne oraz technologiczne. Jesteśmy gadżeciarzami i frikami technologicznymi więc każdy samochód z nowymi rozwiązaniami cieszy nas jeszcze bardziej.

Testujemy i chcemy wam pokazać naszymi moto-oczami, to co jest ciekawe w dzisiejszej motoryzacji. Mamy ogromną ciekawość do najnowszych silników spalinowych, zelektryfikowanych czy naszej specjalności, czyli aut elektrycznych. To właśnie od samochodów z napędem elektrycznym zaczęło się moto okiem, mieliśmy okazję poznawać elektryki, kiedy jeszcze posiadały bardzo mały zasięg oraz były jednymi z dziwniejszych konstrukcji stylizacyjnie i technologicznie.

Kiedy przetestowaliśmy pierwszego elektryka, chcieliśmy poznać jeszcze kolejne i kolejne. Nasi znajomi słuchali naszych opowieści z zaciekawieniem i podpowiadali, aby te historie, nasze uwagi czy obserwacje publikować dla innych poszukujących takich samochodów. I tak też się stało. Zdjęcia, artykuły, recenzje oraz w pewnym momencie tworzenie pełnych wideo recenzji. I tak o to tworzymy dla Was do dziś.

moto okiem podczas pracy

Chcemy pokazywać samochody takie, jakie są faktycznie, u nas zero ściemy i koloryzowanych słów przez producentów.

moto okiem podczas pracy

Nasz Zespół

Zakręcenii motoryzacją członkowie Moto Okiem
moto okiem podczas pracy
moto okiem podczas pracy

Posiadamy ogrom wiedzy zdobytej przez lata obserwowania motoryzacji w formie premier, nowości czy testów. Mamy zamiłowanie do fotografii motoryzacyjnej oraz tworzenia materiałów wideo, sprawia nam to ogrom frajdy, tworzenie ciekawych filmów czy pięknych sesji zdjęciowych dla Was. Chcemy tworzyć portal dla świrów i tak samo zajawionych motoryzacją, jak my, a tych nie brakuje. 

moto okiem podczas pracy

Tym właśnie jest Moto Okiem, łódzkim portalem motoryzacyjnym dla motoryzacyjnie zakręconych. To co wsiadasz z nami do najnowszej testówki?

Aktualnie współpracujemy