Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do stopki

Auta elektryczne

Wtyczki, kable, ładowarki, baterie, a także zastosowana najnowsza możliwa technologia dostępna w motoryzacji. Samochody przyszłości, które dają niesamowite wrażenia z przyspieszenie połączonego z niesamowitą ciszą oraz autonomizacją jazda. To właśnie samochody typu EV/BEV (battery electric vehicle)

Renault Zoe, dawno nie było tak dobrej elektrycznej puszki po napoju?

Renault Zoe, dawno nie było tak dobrej elektrycznej puszki po napoju?

Zoe jeden z najbardziej popularnych samochodów elektrycznych. To właśnie ten model razem z japońskim konkurentem Nissanem Leaf walczył o dobre miano samochodów elektrycznych w czasach kiedy mało kto coś wiedział na temat samochodów typu BEV. Czy francuskim inżynierom Renault udało się stworzyć auto, które jest hitem świata małych samochodów ev?

Czytaj więcej

Skoda Enyaq, elektryzująca nowość lecz już nie dla przedstawiciela handlowego

Skoda Enyaq, elektryzująca nowość lecz już nie dla przedstawiciela handlowego

Co robisz? Jak słyszysz nazwę Skoda? Pierwsze skojarzenia, jakie pomyśli większość osób, to białe samochody flotowe, będące najszybszymi w mieście, ujeżdżane przez przedstawicieli handlowych.Co robisz? Jak słyszysz nazwę Skoda? Pierwsze skojarzenia, jakie pomyśli większość osób, to białe samochody flotowe, będące najszybszymi w mieście, ujeżdżane przez przedstawicieli handlowych w formie skody Fabii lub Octavii oraz dodatkowo…

Czytaj więcej

kia e soul-koniec-z-nerwowym-liczeniem-kilometrow-do-ladowarki-09

Kia E-Soul – koniec z nerwowym liczeniem kilometrów do ładowarki

Samochody elektryczne w dzisiejszych czasach stają się popularne i stanowią pewną lifestyle’ową formę życia. Znane marki samochodowe, takie jak Tesla, Porsche czy Audi, walczą między sobą o klienta premium nowościami technologicznymi oraz zasięgami w oferowanych modelach. Co jednak ze zwykłym, mniej zamożnym klientem, który zastanawia się nad kupnem rozsądnie wycenionego auta z alternatywnym napędem?

Czytaj więcej