Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do stopki

Auta spalinowe

Tradycyjne samochody, takie lubimy, kochamy i znamy na co dzień i od lat. To właśnie one dla nas są najważniejsze. Zawdzięczamy im niesamowite emocje, charakterystycznych dźwięk pracy różnych jednostek czy bulgot wydechu. Właśnie tutaj znajdziecie testowane samochody zmieniające krople paliwa emocje dla kierowcy.

Honda HR-V Hybrydowy kompan, który lubi oszczędzać

Honda, samochód, który kojarzy się ze starszymi osobami. Nowa Honda HR-v jest nowym podejściem marki aby zdobyć młodsze osoby, stylistyką, ciekawym wnętrzem, a także oszczędną jazdą ze względu na nowoczesny i modny układ hybrydowy. Czy nowe HR-v to idealny kompan dnia codziennego? Czy warto zainteresować się dosyć drogą i stylową Hondą HR-V?

Czytaj więcej

Peugeot 308 Hybrid Francuski sznyt

Peugeot 308 Hybrid Francuski sznyt i elegancja, której brakowało

Samochody klasy średniej to bardzo pożądane konstrukcje, które nawet w dzisiejszych czasach posiadają bardzo dużo zwolenników. Dużo osób nadal sobie ceni średniej rozmiarów auto łączące sporo aspektów praktycznych w swoim wnętrzu, wraz z ciekawą stylizacją nadwozia. Królem tego segmentu od wielu lat jest oczywiście VW Golf, lecz w tym roku bardzo mocno będzie czuł oddech…

Czytaj więcej