Nowy i20 N Line oferuje szereg ulepszeń zewnętrznych. Specjalnie do tej wersji zaprojektowano wzór atrapy chłodnicy oraz 17-calowe felgi – polakierowane, a jakże, na czarno! Dodatkowo elementy stylistyczne charakterystyczne dla linii N, takie jak zderzak i wstawki, dodają wyrazistego charakteru pojazdu. Model ten jest dostępny w dziewięciu kolorach nadwozia, w tym w czterech nowych: Lumen Grey Pearl, Meta Blue Pearl, Vibrant Blue Pearl i Lucid Lime Metallic,

W kabinie wita kierowcę wielokolorowe oświetlenie, tworzące miły nastrój w kabinie. W oświetleniu w podsufitce stosowane dotąd żarówki ustąpiły miejsca diodom LED.

Na osłonie chłodnicy dumnie prezentuje się logo N Line, jasno dając do zrozumienia, że samochód inspirowany jest sportową linią modeli Hyudaia. W kabinie także znajdziemy liczne sportowe akcenty: czerwone i metalowe wstawki ożywiają wnętrze i po prostu: wyglądają dobrze. Sportowa kierownica N Line, wykończona perforowaną skórą i czerwonymi szwami dobrze leży w dłoniach. I jest bardzo stylowa. Dopełnieniem jest specjalnie zaprojektowany lewarek zmiany biegów ze skórzanymi wstawkami, odważnymi czerwonymi akcentami i wyraźnym logo N, stanowiącym centralny punkt kabiny. Sportowo wyprofilowane z podparciem szyi i poduszkami bocznymi ozdobiono czerwonymi wstawkami.

Gama modeli i

W modelu i20 N Line nie zapomniano o bezpieczeństwie i funkcjach connectivity. Na pokładzie tego modeli znajdziemy asystenta unikania kolizji czołowych (FCA) i asystenta podążania za pasem ruchu (LFA) dla zwiększenia bezpieczeństwa. Opcjonalne systemy bezpieczeństwa, takie jak asystent parkowania (PA) i asystent unikania kolizji w martwym polu (BCA), zapewniają dodatkowy komfort. Inteligentny tempomat oparty na nawigacji (NSCC) dostosowuje prędkość, zapewniając bezpieczniejszą jazdę po autostradzie. Podobnie jak standardowe modele i20, najnowszy wariant i20 N Line może pochwalić się identycznymi udoskonaleniami, w tym świeżym projektem logo, złączem USB typu C, funkcją eCall drugiej generacji opartą na sieci 4G oraz aktualizacjami map Over-the-Air (OTA).

Gama modeli i10, i20 i i30 jest chętnie wybierana przez klientów w Europie, dając im dokładnie to, czego oczekują. Dzięki ciągłym udoskonaleniom, te modele wciąż pozostają atrakcyjne. Są uniwersalne, niezawodne, mają najnowsze funkcje, a do tego 5 letnią, bezpłatną gwarancję